top of page
laser cutting metal, lazer metal kesim

Hakkımızda

Firmamız; Conmach Lazer Kesim Merkezi olarak uzun yıllar ticari faaliyetlerine devam etmiş olup başlangıç yıllarında sadece kendi ihtiyaçlarını karşılamıştır.  Makine parkuruna yapılan yeni yatırımlarla demir çelik sektöründe yarı mamul ve sac satış hizmeti vermeye başlayan firmamız 2023 yılı mayıs ayında şirketleşerek kısa adı DURUDEM olan “Duru Demir Çelik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” adını almıştır.

Değişik kapasitelerde fiber lazer kesim, abkant büküm diğer makine ekipmanları ve silindir gibi yeni yatırımlarla şirketimizin sac işleme kapasitesi arttırılmış gelişen teknolojiyle birlikte daha geniş ve daha kaliteli bir hizmet müşterilerimize verilmeye başlanmıştır.  Yenilikçi yüzü ile yatırımlara açık olan firmamız yerli lazer üretimini tercih ederek 1500X3000 çift tabla 6000W MEKOTEK FLC 1530 ve 2000X6000 çift tabla 20.000W lazer makinesini, 270 ton ve 40 ton CNC abkant makinelerini, bünyemize katarak müşteri portföyümüzü ve kapasitemizi genişlettik.

 

Gazaltı kaynak makineleri ile sac işleme merkezi haline gelen firmamız kaynaklı imalat ve talaşlı imalat hizmeti ile müşterilerinin taleplerine yanıt vermektedir. Tasarım ve montaj çalışmaları ile  müşteri memnuniyetini ilke edinerek, geniş makine parkuru ve tecrübeli personelimiz ile yüksek kalite ve hızlı çözüm üzerine müşterilerimize hizmet vermeyi amaç edindik.

bottom of page