top of page
NPI profil demiri, NPU profillerin çift yönlü hali, NPI profil demiri H harfine benzer.

NPI DEMİRİ KULLANIM ALANLARI


 

NPI demirler NPU demirlerin çift yönlü hali olarak ifade edilebilir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan NPI demirler NPU demirlerin çift yönlü şeklidir. Otomotiv, gemi imalatı, mobilya, beyaz eşya tarım, inşaat, çelik konstrüksiyon makine imalatı ve ağır yüklerin taşınmasında NPI profil demirler tercih edilir. H harfine benzeyen NPI profil demirler yüksek mukavemet oranları ile inşaat sektörünün vazgeçilmezidir.


NPI PROFİL DEMİRİ FİYATLARI

NPI demiri farklı ölçülerde üretilir ve ihtiyaca göre farklı alternatifler sunabilir. NPI demir fiyatları firmamız DURUDEM tarafından piyasaya göre ucuz ve ekonomik olarak fiyatlandırılır. Bu profilin yaygın kullanımı I ve H şeklinde olmak üzere iki çeşittir. NPI demir fiyatları oldukça cazip seçeneklerle firmamız tarafından tedarik edilir. Bu profilllerin en önemli özelliği ağır yapıları desteklemesi ve ağır yapıları kaldırabilir özelliğe sahip olmasıdır.

NPI DEMİRİ ÖZELLİĞİ NEDİR

NPI profil demirlerin en önemli özelliği NPU demirlerin çift yönlü şekli olmasıdır. Bu profiller özellikleri bakımından birbirlerinden kolayca ayrılırlar. NPI demir profiller sıcak haddeden üretilir ve üretiminde standard uyumluluğu ve kalite kontrol aşaması çok önemlidir. Bir diğer özelliği ise hava koşulları ve lezyona karşı dayanıklı olmasıdır. NPI demir profiller ebatları ve ağırlıkları arasında belli başlı bir oran olup, üretim aşamasında bu oranın korunması gerekir. Projeleriniz için DURUDEM siz müşterilerine en kaliteli malzemelerden oluşan NPI demir profilleri tedarik eder. Profil çeşitleri hakkında detaylı bilgi için sosyal medya hesaplarımızdan internet sitemizden bizlere ulaşabilir veya Çorlu lazer kesim merkezi ziyaret edebilirsiniz.

bottom of page