top of page

Lazer Kesim
Sonrası
Hizmetler

Durudem'in Lazer Kesim Sonrası hizmeti, Çorlu ve çevre bölgeler için sipariş vermeyi gerçekten kolaylaştırıyor. Metal parçalarınız için 3D modelleri ve 2D çizimlerinizi iletin size anında fiyat teklifi verelim.

Lazer Kesim Sonrası Hizmetlerimiz arasında çapak temizleme, sac büküm, silindir büküm, kaynaklı imalat, talaşlı imalat ve montaj işlemleri yer almaktadır. Firmamız tarafından sunulan bu hizmet lazer kesim ile üretilen metal parçaların kullanıma hazırlanmasını sağlar. Diğer taraftan yüzey işlemleri, boyama, delme ve işleme, kalite kontrol ve lojistik gibi çeşitli işlemler lazer kesim sonrası hizmetlerimizdendir.

Lazer kesim için hemen fiyat teklifinizi alın

içi taralı dikdörtgen çizim malzeme kesim alanı

MALZEME KESİM ALANI

  • Mekotek FLC-2060 1500x3000   6Kw  

  •  Mekotek FLC 1530  2000x6000 20Kw

içi taralı dikdörtgen çizim, malzeme kesim kalınlığıni anlatıyor.

MALZEME KESİM KALINLIĞI

  • 45mm kalınlığa kadar siyah sac

  • 40mm kalınlığa kadar paslanmaz çelik

  • 25mm kalınlığa kadar alüminyum

  • 12mm kalınlığa kadar pirinç levhaları müşterimizin göndermiş olduğu teknik resme uygun olarak kesimlerini yapıyoruz.

Metal Taşlama Aleti, Metal taşlama aleti ile metal yüzey temizleme yapan işçi

LAZER KESİM
SONRASI
HİZMETLERİMİZ

 


 

Lazer Kesim Sonrası Hizmetlerimiz Lazer kesim sonrası hizmetler, üretim sürecinin hızlanmasına, maliyetlerin düşürülmesine ve ürün kalitesinin artmasına yardımcı olur. Ayrıca, bu hizmetler sayesinde lazer kesim ile üretilen parçaların kullanım ömrü uzatılabilir. DURUDEM lazer lazer kesim siparişleri için hassasiyet ve özenli bir çalışma gerçekleştirir. Kesim işlemi tamamlanan metal parçalar kullanıcıya ulaşmadan önce kesim sonrası bazı işlemlere maruz kalır. Bu işlemlerin içeriğini genişletme, estetik görünümü ve müşteri yoğunluğunu korumak, geliştirmek bizler için büyük bir öneme sahiptir. Aşağıda DURUDEM Lazer Kesim Servisi olarak, sunduğumuz lazer kesim sonrası hizmetlerimizi siz takipçilerimizle paylaşıyoruz.


 

Lazer Kesim Sonrası Hizmetlerimiz CNC işleme, çapak temizleme, sac büküm, silindir büküm, kaynaklı imalat, talaşlı imalat, montaj, paketleme ve lojistik işlemleridir.  Ayrıca Lazer kesim sırasında oluşan parçalardaki yanık izleri, toz ve diğer atıklar özenle temizlenmektedir. Kesim sonrası hizmetler arasında bulunan diğer işlemler şöyledir.

  • Çeşitli metal parçaların yüzeylerinin parlatılması

  • Montaj işlemi tamamlanan metallerin istenilen renkte boyanarak kalıcı ve estetik bir renk kazandırılması.

  • Alümiyum siparişlerinizde oksitlenmeye karşı koruyucu önlemlerin alınması

 

Biz DURUDEM Lazer Kesim Servisi olarak, lazer kesim sonrası hizmetleri geniş kapsamlı olarak özelleştiriyoruz. Çalışmalarımız müşteri projelerine göre esneklik gösterir, müşterilerimizin her bir projesini en iyi şekilde karşılayacak son işlemleri lazer kesim konusunda profesyonel ekibimizle yapıyoruz. Müşterilerimizin her zaman ön planda kalmasını tercih ediyoruz, kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat ile sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

bottom of page