top of page
NPU profil demiri, U ve C şeklinde üretilir. U profil demiri olarak bilinir.

NPU PROFİL DEMİRİ KULLANIM ALANI

 

U veya C şeklinde üretilen NPU profil, makine sanayi ve inşaat sektöründe tercih edilen geniş kullanım alanına sahip U profil demirleri olarak bilinir. Nakliye ekipmanları, tarım aletleri, endüstriyel alanlar, römorklar ve kamyon yatakları bu profillerin çokça kullanıldığı alanlardır. NPU profil inşaat sektörünün temel ürünlerinden olup, deniz iskelelerinde de kullanıldığı görülmüştür. İnşaat makineleri ve ağır ekipmanların üretiminde sağlamlılığı arttırmak için kullanılan bu demir profiller firmamız tarafından bütçenize uygun olarak tedarik edilir.

 NPU PROFİL DEMİRİ ÖZELLİKLERİ

NPU profil demiri kullanım alanlarından söz etmiştik. Bu profillerin en önemli özelliği yüksek dayanaklık özelliğine sahip olmasıdır. NPU profil üretiminde, çelik alaşımları ısıtılarak şekillendirilmiş ve soğutulmuştur. Böylece çelik, istenilen formda ve mukavemet özelliklerine sahip NPU profil demiri oluşmuştur. U şeklindeki görseli, farklı ağırlık ve boyut seçenekleri, taşıma kapasitesi, esnek tasarımı, dış etkenlere karşı dayanıklılığı ve baskıya karşı dirençliliği bu profil demirlerinin özellikleri arasındadır.

NPU PROFİL DEMİRİ FİYATLARI

NPU profil demiri fiyatları hakkında da merak edilen soruların yanıtlarını firmamız DURUDEM’ den alabilirsiniz. Firmamız profil ölçülerine göre fiyat politikası uygulamaktadır. Rekabetçi fiyat politikası ve NPU profil demiri satın alımına göre fiyat farklılıkları vardır. Çeşitli metal ürünlerini stoğunda bulunduran firmamız lazer kesim büküm hizmeti ile müşterilerine hizmet verir. NPU profil demiri fiyatları, sac metal, lazer kesim, metal büküm, silindir büküm ve diğer ürünlerimiz için iletişim hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

.

NPU DEMİR AĞIRLIK CETVELİ

bottom of page