top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıDURUDEM

Çorlu Lazer Kesim Fiyatı

 

Tekirdağ’ın en önemli sanayi merkezlerinden olan Çorlu çeşitli sanayi bölgelerine ev sahipliği yapar. Tekstil, otomotiv, yedek parça, mobilya,  makine, kimya, elektrik-elektronik, gıda, metal işleme gibi sektörlerdeki fabrikaların yer aldığı en büyük sanayi firmaları Çorlu’da ithalat ve ihracat faaliyetlerini sürdürür. Çorludaki Organize Sanayi Bölgeleri Avrupa Serbest Bölgesi, Çorlu Deri OSB, Ergene 1 OSB, Ergene 2 OSB, Çorlu 1 OSB, Velimeşe OSB’ dir.  Bu sanayi bölgelerinde faaliyet gösteren firmalar için DURUDEM fason fiber lazer kesim ve CNC abkant sac büküm hizmeti için oldukça makul lazer kesim fiyat seçenekleri sunar.


DURUDEM firma logosu
Yapmaya değerse lazerle kesmeye değer !

DURUDEM Hizmet Alanları

Çorlu, Tekirdağ'ın önemli sanayi merkezlerinden biridir ve kentte çeşitli sanayi bölgeleri bulunmaktadır. Metal işleme sektöründe yer alan firmamız Tekirdağ yolu üzerinde Ali Osman Çelebi bulvarındaki kurumsal binasında hizmet verir. İşlerinizi kolaylaştıracak çalışmalar yapan DURUDEM sizler için Fiber Lazer Kesim, Cnc Abkant Büküm, Silindir Büküm, Kaynaklı İmalat, Talaşlı İmalat, Sac Satışı, Kesim Sonrası Hizmet,Kalite Kontrol ve Lojistik gibi hizmetler sunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim kanallarımızdan bizlerle doğrudan bağlantıya geçebilirsiniz.sac metal fiber lazer kesim işlemi
Lazer kesim de tercihiniz DURUDEM olsun !


 Çorlu Lazer Kesim Fiyatı

Son zamanlarda internette en çok araştırılan konular arasında Çorlu Lazer Kesim Fiyatı yer alır. Çorlu'da lazer kesim hizmeti veren DURUDEM piyasaya göre oldukça makul fiyat seçenekleri sunar. Lazer parçalarının fiyatı hesaplanırken malzeme çeşidi, malzeme kalınlığı, kesilecek minimum işçilik ücreti, parça sayısı, aciliyet durumu ve diğer özel talepler de lazer kesim fiyatını etkileyebilir. En güncel ve net fiyat bilgisi için firmamızı ziyaret edin veya fiyat teklifi talep edin .

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page