top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıDURUDEM

Metal Lazer Kesim Hizmetlerimiz Hakkında


DURUDEM'de ekibimiz, sac kesme ,  sac katlama , sac imalat ve CNC işlemeye kadar kaliteli ve hızlı lazer kesim hizmetleri sunmaktadır . Tamamlanan siparişleri en kısa sürede sizlere ulaştırmak için, tekliften teslimata kadar hızlı bir yolculuk sağlayarak siparişlerin hızlı bir şekilde yerine getirilmesine öncelik veriyoruz.  Karbon çeliği, paslanmaz çelik, alüminyum, bakır ve pirinç gibi sac metal levhalarınızı  istediğiniz şekil ve boyutta özel olarak kesiyoruz.

1993 yılında kurulan ve CONMACH'ın kalbinde yer alan DURUDEM, sürekli olarak en son teknolojiyi ve makineleri benimseyerek kısa sürede önemli bir büyüme sağlamıştır. Yakın zamanda yaptığımız yeni yatırımlarla kapasitemiz önemli ölçüde genişledi. Bu stratejik hamle yalnızca yeni mühendislik ekipmanı sunmakla kalmadı, aynı zamanda 35 yıllık kolektif uzmanlığa sahip deneyimli bir ekibi de entegre etti.


yanıp sönen lazer ışını efekt, online lazer kesim görseli,
DURUDEM ONLINE LAZER KESİM

Metal lazer kesim hizmetlerimiz hakkında bilgi verecek olursak, 20Kw ve 6Kw fiber lazerlerle donatılan DURUDEM, Çorlu ve çevre bölgeler için fiber lazer kesim, cnc abkant büküm, silindir büküm gibi hizmetler verir. Müşteri odaklı çalışan firmamızda, lazer makinelerimiz iş talebine göre 7/24 çalışmakta yüksek hacimli üretime katkı sağlamaktadır. Paslanmaz çelikten alüminyuma, yumuşak çeliğe,

 pirinç ve bakıra kadar önemli miktarlarda malzemeyi lazerle kesiyoruz . Çeşitli kalınlıklarda sağlam bir stok bulundurmak, müşteri taleplerine anında yanıt vermek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.


2022 yılında tesislerimizde, artan talebi karşılamak için makine parkurumuza yenilerini ilave ettik. Fason lazer kesim büküm hizmetinde olağanüstü enerji harcayarak  hizmet ağımızı ve küçük özel siparişlerden toplu üretim bileşenlerine kadar çeşitli projeler için müşterilerle kalıcı ilişkilerimizi güçlendirdik. DURUDEM ölçeği ne olursa olsun, tüm müşterilerine aynı titizlik ve özeni gösterir. Sizlerde lazer kesim büküm projeleriniz için çözüm ortağı arıyorsanız avantajlı deneyimlerimizden faydalanmak için  bizimle iletişime geçin .

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page