top of page
T  profil demiri, geçiş profili olarak ağır taşımacılık alanında kullanılır.

T DEMİRİ KULLANIM ALANLARI


 

Geçiş profili olarak bilinen T demiri ağır taşımacılık alanında aktif olarak kullanılır. Başlıca kullanım alanları otomotiv, asansör imalatı, makine imalatı, tarım endüstrisi, raf imalatı, mobilya tasarımı ve depo alanlarında ve farklı tasarımlarda ağırlık bölümlerinin sabitlenmesinde de kullanılır. Kullanım avantajları ve projenize göre T demiri seçiminde firmamız DURUDEM satın alma personelinden yardım alabilirsiniz.


T DEMİRİ FİYATLARI

DURUDEM müşteri temsilcileri WhatsApp hattı üzerinden sorularınızı anında yanıtlıyor. T demiri fiyatı için siz müşterilerine en iyi seçenekleri sunan firmamız Tekirdağ / Çorlu’da ihtiyaçlarınıza uygun profil çeşitlerini temin etmenize ve cnc lazer kesim büküm ile işlerinizi kolaylık sağlamanıza yardımcı oluyor. T demiri fiyatı ölçülere göre değişiklik gösterir, bunun için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Dilediğiniz ölçülerdeki T demiri firmamız kalitesiyle müşterilerimize özel uygun fiyatlarla tedarik edilir.

T DEMİRİ ÖZELLİĞİ NEDİR

T profiller, T kriş, T profil demir gibi isimlerle bilinir, kullanım alanlarında kolaylıklar sunan ve taşıyıcı görevi üstlenen bu ürün çok çeşitli özelliklere sahiptir. Yüksek kaliteli çelikten üretilir ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. T demiri en önemli özelliği mukavemetinin yüksek olması, üst kısmının gerilmelere ve baskılara karşı dayanıklı, dikey kısmının da bükülmelere ve kesmelere karşı güçlü bir özelliğe sahip olmasıdır.

bottom of page