top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıDURUDEM

DURUDEM LAZER KESİM MERKEZİDuru Demir Çelik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Lazer kesim Merkezi ile fikirlerinizi hayata geçirin


DURUDEM, karbon çeliği, galvanizli çelik, alüminyum, paslanmaz çelik, bakır ve pirinç gibi çeşitli metal tabanlı malzemelerde online lazer kesim ve büküm hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetler, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş ve hassas bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, lazer kesim sırasında bükümler için minimum 2 inç (yaklaşık 5 cm) odak uzunluğuna sahip bir lens ve kesim mesafesinin yaklaşık 1-1.5 mm’ dir.

DURUDEM ile iletişime geçerek hassas ve karmaşık şekillerdeki metal parçalarınızın kesim ve büküm işlemini online gerçekleştirebilirsiniz.


DURUDEM farklı ölçülerdeki metal levhaların karbon çelik, galvanizli çelik, alüminyum, paslanmaz çelik, bakır ve pirinç gibi büküm işlemi hizmetini cnc abkant tezgahlarında hassas olarak işler.

DURUDEM; Lazer Kesim ve Büküm Firması, Çorlu’da faaliyet gösteren bir işletme olarak online lazer kesim ve fason lazer kesim hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş ve hassas bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

DURUDEM; Çeşitli metal tabanlı malzemelerde online lazer kesim ve büküm hizmeti sunan bir firmadır.  Karbon çelik, galvanizli çelik, alüminyum, paslanmaz çelik, bakır ve pirinç gibi malzemelerde geniş bir yelpazede hizmet vermektedir .DURUDEM; Lazer Kesim Merkezi olarak Tekirdağ / Çorlu da faaliyetlerine devam ediyor. Lazer kesim ve büküm işlemleri, malzemeleri hassas bir şekilde şekillendirmek için kullanılan önemli tekniklerdir. Firma büküm işlemleri, tasarım ve imalat alanında müşterilerine önemli kolaylıklar sağlar. Sizlerde ihtiyaçlarınıza en uygun hizmeti seçerek projelerinizi başarıyla tamamlayabilirsiniz!

DURUDEM; Çorlu’da online lazer kesim hizmetini iki adet fiber lazer tezgahı ve iki adet CNC abkant makinesi ile Çorlu ve çevre bölgelerde metal lazer kesim, büküm ve kaynaklı imalat hizmeti sunmaktadır.
DURUDEM; Online Lazer Kesim Merkezi Türkiye’nin Avrupa yakasında, İstanbul şehir merkezine 120 km mesafede, Çorlu’da bulunan bir fabrika binasında sac kesme ve bükme sektöründe hizmet vermektedir. Hizmet alanları arasında sac levha satışı, proje tasarım, lazer kesim, oksijen kesme ve bükme bulunmaktadır.


7 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page