top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıConmach Makine

Çorlu Lazer Kesim Firmaları

Çorlu Lazer Kesim Firmaları bölge sanayisine hizmet veren lazer kesim işletmelerinden oluşmaktadır. Firmamız da Çorlu lokasyonunda faaliyetlerine devam eden lazer kesim büküm firması olup DURUDEM Demir Çelik Sanayi Limitet Şirketi olarak bilinir. DURUDEM Lazer Kesim, Lazer Kesim üretiminde profesyonel ekip ve kadrosu ile tüm Trakya bölgesinde etkin olmanın dayanıklılık ve estetik alt yapısını oluşturmuştur. Çorlu başta olmak üzere Çerkezköy, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmara Ereğlisi, Muratlı, Edirne (il merkezi), Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu, Babaeski, Demirköy, Kofçaz, Lüleburgaz, Pehlivanköy, Pınarhisar ve Vize, Kırklareli, Babaeski, Silivri ve Çatalca bölgelerine Çorlu Lazer Kesim firmalarından farklı olarak hizmet vermekteyiz.


Lazer Kesim ışını görsel olarak sayfaya eklendi.
Yapmaya değerse lazerke kesmeye değer.

Çorlu Lazer Kesim Firmaları ilçe merkezinin farklı konumlarında faaliyet gösterir. Firmaların konumlandığı sanayi siteleri arasında Çorlu Organize Sanayi Bölgeleri yer alır. Buna göre Avrupa Serbest Bölgesi, Çorlu Deri Organize Sanayi Bölgesi, Ergene 1 Organize Sanayi Bölgesi, Ergene 2 Organize Sanayi Bölgesi, Çorlu 1 Organize Sanayi Bölgesi, Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi Çorlu Lazer Kesim firmalarının hizmet verdiği sanayi siteleri arasında bulunur. DURUDEM Demir Çelik Sanayi Limitet Şirketi Ali Osman Çelebi Bulvarı No: 105 de bulunan hizmet binasında faaliyetlerine devam etmektedir.


Çorlu Lazer Kesim Firmaları lazer kesim ve Sac metal büküm işlemi tamamlanan metal parçalar kalite kontrolleri yapıldıktan sonra uzman kadromuz tarafından adresinize nakliye edilir. Siparişlerinizde yaşanacak eksik adet, hatalı kesim ve büküm olan metal parçalar kısa sürede yeniden kesilir ve sizlere ulaşımı sağlanır. Firmamız Çorlu ve çevre bölgelerde lazer kesim büküm kalite ve fiyat farkı avantajı ile metal işleme, makine parçaları üreticileri ve lazer kesim servisi temin etmek isteyen müşterilerine ayrıcalıklı hizmet verir. DURUDEM Demir Çelik Sanayi Limitet Şirketi ile Lazer Kesim kalite ve fiyat avantajının farkını bizimle iletişim kurarak yasayın.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page